Biedrība “Latvijas Jauno zemnieku klubs” sadarbībā ar SIA “Gaižēni” rīko apmācību ciklu jaunajiem lauku entuziastiem

Publicēts: 
14.02.2020 - 10:15

Pirmās apmācības norisināsies no 13. līdz 14.martam,  viesu namā "Turbas", Turkalnē, Tīnūžu pagastā, Ikšķiles novadā. Apmācību tēma būs ‘”Līderis laukos”, kura ietvaros jaunajiem lauku entuziastiem būs iespēja uzklausīt gan profesionāļus par līdera lomu uzņēmumā, komandas vadīšanu, pārliecinošām prezentēšanas prasmēm un stresa vadību. Programmā ietverti arī praktizējošu lauksaimnieku pieredzes stāsti, gan par  saimniekošanas uzsākšanu no nulles, gan par stereotipu laušanu par sievietēm lauksaimniecībā, gan par pieredzi pārvācoties no Dānijas uz Latviju un attīstot savu biznesu. Lai apmācību dalībniekiem būtu ciešāka sasaiste ar lekcijās dzirdēto, viņi tiks aicināti iesaistīties diskusijā “Laukiem vajag jauniešus” un praktiski uzlabot savas uzstāšanās prasmes pielietojot improvizācijā izmantotās tehnikas. 

Apmācībām var pieteikties ikviens interesents, kurš ir ieinteresēts attīstīt sevī līderi un pilnveidot savas prasmes,  kā arī vēlas attīstīt lauku reģionus un būt daļa no darbīgas Latvijas lauku jaunatnes. Apmācības ir bez maksas, tiek nodrošināta nakšņošana viesu namā un visas ēdienreizes. Pieteikšanās līdz 28.februārim aizpildot anketu https://forms.gle/BC67Q8ACexA2nSxe9
Apmācību programma atrodama zem ieraksta. Vietu skaits ir ierobežots!

“Latvijas Jauno zemnieku klubs” ir nevalstiska organizācija, kurā apvienojušies jaunie lauksaimnieki, lauku jaunatne un citi interesenti, kuriem rūp Latvijas lauku reģionu attīstība.

SIA “Gaižēni” ir 1995.gadā dibināts uzņēmums, kurš nodarbojas ar cūkkopību un augkopību.    #LaukiemVajagJauniešus

 

2020.gada 13.marts, piektdiena.

9:30 -10:00 Ierašanās, reģistrēšanās, kafijas pauze

10:00 Apmācību atklāšana. Iepazīšanās ar biedrību “Latvijas Jauno zemnieku klubs”

10:30 Kāpēc laukiem vajag jauniešus? Iesildoša diskusija

11:30 - 12:00 kafijas pauze

12:00 Āris Birze “Kā atrast savu aizraušanos”?

13:00 Komandas saliedēšanās aktivitātes

14:00 pusdienas

15:00 Psihoterapeits Dr.Artūrs Miksons Publiskā runa un stress

16:00 Darbošanās grupā. Improvizācijas teātra tehnikas un publiskā uzstāšanās grupā

17:00- 17:30 kafijas pauze + brīvais laiks

18:00 Guntis Pētersons “Zemnieku saimniecības izveide no nulles

19:00 vakariņas

20:00 Feedback pa grupām

 

2020.gada 14.marts, sestdiena.

Praktisko lauksaimnieku pieredze

8:30 - 9:00 brokastis

9:00 SIA Gaižēni vadītājs Alekss Rasmusens “Iespēju pieņemšana un darbošanās laukos. Laukiem vajag jauniešus”. Pieredzes stāsts

9:30 Alma Bērziņa, zemnieku saimniecības “Jundas” īpašniece, “Mana pieredze un šķēršļi uzsākot savu uzņēmējdarbību laukos”

10:30 - 11:00 Feedback pa grupām

Kafijas pauze un došanās mājup, izvākšanās no viesu nama līdz 12:00

 

 Saziņai: Sandra Eimane, 26327041 sandra.eimane@jzk.lv