Biznesa ideju konkursa uzvarētājs Lieldienās aicina uz saimniecības apskati!

Publicēts: 
18.04.2019 - 11:15

Pagājušajā gadā Pļaviņu novada dome aicināja iedzīvotājus piedalīties biznesa ideju konkursā “Es varu būt uzņēmējs!”. Konkurss tika rīkots jau trešo gadu, lai novadniekus iedrošinātu uzsākt biznesu, motivētu īstenot savas idejas, radītu jaunus produktus vai pakalpojumus un sekmētu saimniecisko darbību Pļaviņu novadā.

Konkursā piedalījās tikai viens pretendents, bet ar ļoti pārliecinošu pieteikumu.

Konkursa uzvarētājs Silvars Dumpis balvā ieguva 3500 euro savas biznesa idejas realizēšanai un jau šajās Lieldienās, 21. un 22. aprīlī, no plkst. 10.00 līdz 19.00 aicina ģimenes apmeklēt saimniecību “Karlīnas”, krāsot un ripināt Lieldienu olas, kā arī jauki pavadīt brīvdienas, apskatot saimniecības iemītniekus: trušus, pīles, zosis, tītarus, fazānus, kazas un pārējos dzīvniekus.

Sīkāka informācija par ekskursijām pa tālr. 26108488.

 

Lai jaukas Lieldienu brīvdienas kopā ar Lieldienu zaķiem!

 

Uzņēmējdarbības attīstības speciāliste

Elita Kaņepēja