Centra “Pepija” izglītojošā un atpūtas ekskursija Daugavpilī

Publicēts: 
29.06.2018 - 13:45

27. jūnijā centra “Pepija” mazie apmeklētāji devās uz Daugavpili, lai izglītotos un atpūstos Latgalē. Braucēju vidū bija arī mūsdienu deju grupas “Shiny CRYSTAL” dejotāji, kuri šogad noslēdza savu pirmo deju sezonu.

Pirmais pieturpunkts apmeklētājiem bija pilsētas simbols - Daugavpils cietoksnis, kas ir viens no populārākajiem apskates objektiem pilsētā.

Otrais punkts bija Latgales Zoodārzs. Tur apmeklētāji apskatīja ekspozīcijas un laboratoriju, kurā dzīvo dažādi eksotiskie dzīvnieki - pērtiķi, žņaudzējčūskas, krokodili, bruņurupuči, iguānas, skorpioni u.c. tropu mežu un Latvijas ainavu iemītnieki.

Trešā pieturvieta - pusdienas kafejnīcā “Vēsma” un mūsu ceļš turpinājās uz zinātkāres centru "Zinoo Daugavpils", kurā apmeklētājiem tika piedāvāts apskatīt eksponātus, kas lika uz lietām paskatīties no cita, neierasta skatu punkta, piedalīties aizraujošos un izglītojošos praktiskos eksperimentos.

Pēdējā karstās vasaras dienas pieturvieta bija pludmale “Stropu vilnis”.

Šī sezona mazajiem “kristāliņiem” bija bagāta ar piedzīvojumiem, startējot Tukumā, Biržos, Daugavpilī un dažādos Pļaviņu pasākumos. Dejotāji ir iemācījušies deju pasniegt kvalitatīvi!

Liels paldies vecākiem par atbalstu, par to, ka vienmēr esam visi kopā un dāvinām saviem bērniem prieku! Lai izdevusies vasara, kā arī, lai katra diena būtu piedzīvojumiem bagāta un būtu ko atcerēties! Baudām! Domājam pozitīvi! Un sapņojam!

 

Tatjana Zagorska