Covid-19 skartie uzņēmēji var pieteikties valdībā apstiprinātajiem ALTUM jaunajiem atbalsta instrumentiem

09.04.2020 - 12:00

Kopš 25.03.2020.  Covid-19 skartie uzņēmēji var pieteikties valdībā apstiprinātajiem Attīstības finanšu institūcijas ALTUM jaunajiem atbalsta instrumentiem – garantijām banku kredītu brīvdienām un apgrozāmo līdzekļu aizdevumiem.

Garantijas banku kredītu brīvdienām ļaus bankām atlikt pamatmaksājumu summas uz laiku līdz diviem gadiem,  savukārt apgrozāmo līdzekļu aizdevumi ir likviditātes atbalsts saimnieciskās darbības veicējiem - komersantiem, lauksaimniekiem un zivsaimniekiem, kuru darbību ietekmējusi Covid-19.

Šobrīd strādājam ļoti operatīvi, lai nodrošinātu atbalstu Covid-19 krīzes skartajiem uzņēmumiem.

Interese no uzņēmējiem ir ļoti liela, apkopojot datus  par  laika periodu no 25.03.2020. - 07.04.2020. ALTUM piešķīris Apgrozāmo līdzekļu aizdevumus  101 krīzes skartajam uzņēmumiam  par  summu 22.5 M EUR apmērā.

Vienlaikus uzņēmējiem joprojām ir pieejami arī visi pārējie ALTUM piedāvātie atbalsta instrumenti, tai skaitā finansējums biznesa uzsācējiem, finansējums  MVU, aizdevumi lauksaimniekiem, Zemes fonda pakalpojumi un citi.

AS "Attīstības finanšu institūcija Altum"