CRYSTAL dejotāji papildina pieredzi ar dejotāju un horeogrāfu no Londonas

Publicēts: 
19.11.2019 - 15:15

16. novembrī deju grupas “CRYSTAL” pārstāvji piedalījās Londonas dejotāja un horeogrāfa Maikla Bagsija (Michael Bagsy)  intensīvajā meistarklasē.

Maikls Bagsijs  savu dejas meistarību  veidojis, apceļojot  Lielbritāniju un daudzas citas  valstis, kā arī piedaloties dažādās augsta līmeņa sacensībās un festivālos. Nu kārta pienākusi arī Latvijai.  Maikla lielā pieredze, zināšanas, harizma, dejas izjūta  un mūzikas mīlestība ir padarījusi viņu par iedvesmojošo pasniedzēju.

Grupas dejotāju  Sabīnes un Keitas iespaidi:

“Šī bija viena no lieliskākajām iespējām sevi pierādīt. Nebijuši stili, sabiedrība un piedzīvotais  radīja lielisku dienas  emociju karuseli. Lai kļūtu par labu dejotāju, deja "jāpasniedz" ar sirdi, stāstot kādu stāstu.  Jo mazāk tiks  domāts, par to, ko saka citi, jo ātrāk varēs atklāties dejā. Nav jābaidās,  ir jāļauj dejai sevi vadīt, jo tikai tā mēs spēsim augt.”

Maikls Bagsijs (Michael Bagsy)   iedvesmoja mūs visus dejot, attīstīties un baudīt sevi kustībā!

Liels paldies vecākiem un dejotājiem par atbalstu!

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības 
centra "Pepija" vadītāja 
Tatjana Zagorska