Dambretei būs brīvdienas

Publicēts: 
16.05.2019 - 18:15

15. maijā bērnu bibliotēkā notika šī mācību gada pēdējā dambretes nodarbība. Jau no rudens apgūt dambretes spēles pamatus te reizi nedēļā nāca galvenokārt bērni vecumā līdz 8 gadiem. Viņi arī veiksmīgi lika lietā iegūtās zināšanas, ar labiem panākumiem startējot sacensībās. Šajā reizē dalībnieki ieradās ar ziediem rokās. Tie bija kā pateicības velte viņu trenerim Herbertam Milleram. Protams, arī pēdējā nodarbībā tika spēlēta dambrete, kā arī izdalīti uzdevumi, ko risināt vasarā kopā ar vecākiem. Taču, kad dambrete bija labi un priecīgi izspēlēta, Millera kungs saņēma balvu no bibliotēkas – lietussargu ar Pļaviņu novada logo. Pašās beigās visi kopīgi apēdām gardo Dambretes galdiņa torti. Mēs esam ļoti pateicīgi Millera kungam par viņa nesavtīgo brīvprātīgo darbu! Paldies!

Uz jaunām tikšanām un jauniem sasniegumiem, mazie dambretisti!

 

Antra Galiņa,

bibliotekāre