“Dancing Crystal” godalgotas vietas un GRAN PRIX Jūrmalā

Publicēts: 
14.05.2019 - 11:45

11. maijā deju studija “Dancing Crystal” piedalījās Starptautiskajā deju festivālā “Trīs Zvaigznes” Jūrmalā. Konkurss norisinājās viesnīcā “SemaraH Hotel Lielupe Spa & Conferences”, kura atrodas vienā no skaistākajām vietām Jūrmalā - gadsimtiem senu priežu meža ielokā, tikai paris simtu metru attālumā no Bulduru pludmales. Tā ir viena no iecienītākajām pludmalēm Baltijas jūras piekrastē - ideāla vieta atpūtai.

Konkursā piedalījās dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas, rādot savus talantus un meistarību, saņemot starptautiskas žūrijas vērtējumu. Mūsu dejotāji tika novērtēti ar godalgotām vietām:

1. vieta - deju grupai “Shiny CRYSTAL”, iegūta arī speciālā balva - prēmija “Par personīgo ieguldījumu mākslas un kultūras attīstībā”.

Šī prēmija dod iespēju 2019. gadā piedalīties vienā no festivāliem - Starptautiskajā konkursa projektā “KARAVAN KULTURI” -, kas notiks Polijā, jūras malā pie Vācijas robežas. Specbalva nodrošina 150 eiro atlaidi festivāla pilnajai izmaksu paketei.

1. vieta - deju grupai “CRYSTAL” un specbalva GRAN PRIX par labāko trio horeogrāfijas izpildījumu - deju TRIO (Keita, Sabīne un Annija) “CRYSTAL RAIN ” par jauno, pašu veidoto deju “Taki Taki”. Ar laimes asarām acīs meitenes saņēma šo specbalvu.

No Starptautiskās žūrijas locekļiem dejotāji saņēma labus vārdus par profesionālu darbu un gandarījumu dejojot!

Apsveicu ar sasniegtajiem rezultātiem!

Liels paldies dejotāju vecākiem par kārtējo finansiālo atbalstu un par to, ka jūtam viņu atbalstu gan klātienē, gan domās!

 

“Dancing Crystal” vadītāja

Tatjana Zagorska

 

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/deju-grupa-cristal/nggallery/deju-grupa-cristal/%E2%80%9CDancing-Crystal%E2%80%9D-godalgotas--vietas-un-GRAN-PRIX-J%C5%ABrmal%C4%81