Dancing Crystal no Starptautiska deju konkursa atgriežas ar godalgotām vietām un Grand Prix nomināciju!

Publicēts: 
15.04.2019 - 09:00

13. aprīlī mūsdienu deju studijas “DANCING CRYSTAL” dejotāji piedalījās profesionālajā Starptautiskajā deju konkursā “GRAND FOUETTÉ”, kurā startēja talantīgi un pieredzējuši dejotāji no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. Konkurss norisinājās Maskavas namā, Rīgā.

Konkursa mērķis: radošs forums vadītājiem un ekspertiem ar mērķi dalīties pieredzē un stiprināt pamatus turpmākai sadarbībai.

Konkurss notika divās kārtās – pirmā, video materiāla izvērtēšana ar deju izpildījumu, kurā konkursa organizatori izvērtē iesūtīto materiālu un ielūdz dalībniekus uz otro kārtu – finālu. Žūrijas sastāvā bija specializēto mācību iestāžu pasniedzēji, radošo kolektīvu un organizāciju mākslinieciskie vadītāji, kultūras un mākslas darbinieki. Dalībniekus konkursa dienā vērtēja profesionāla žūrija:

  • no Lietuvas – Austrumu deju studijas vadītāja, skolotāja un daudzveidīgo konkursu uzvarētāja – Egle Meliha,
  • no Igaunijas – slavenā Marina Chirkova – Sanktpēterburgas Marīnas teātra un Igaunijas teātra Pirmā balerīna, starptautisku baleta konkursu uzvarētāja, baleta akadēmijas direktore, vairāku starptautisku konkursu žūrijas locekle,
  • no Latvijas – Alisa Košeļeva – pedagoģe, horeogrāfe, džeza dejas pasniedzēja akadēmijā, dejas pasniedzēja Allas Duhovas deju studijā “TODES” un starptautisko deju meistarklašu organizatore.

Konkursu vadīja Alekss Silvers – latviešu mūziķis, dziedātājs, radio un TV vadītājs. Viņš ir ieguvis balvu “Labākais duets Baltijā” vokālistu konkursā “Tonna Awards 2016”, konkursa “Slāvu Bazārs Vitebskā 2018”, starptautiskā konkursa “Jaunais Vilnis 2017” un “Supernova 2019” finālists. Alekss izpildīja savu topa hītu, lai konkursa dalībniekiem būtu izdevusies diena.

Mūsu divas grupas, “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL” dejotāji, konkursā startēja ar divām dejām Street dance un Show dance kategorijās. Parādot veiksmīgu sniegumu, katra mūsu deju grupa saņēma godalgotas vietas: “Shiny CRYSTAL” divas 1. vietas un “CRYSTAL” vienu 1. vietu un vienu 2. vietu. Katrs dejotājs saņēma mazu kausiņu, grupām tika pasniegti diplomi. Nominācija “GRAND PRIX grupa” par labāko izpildījumu tika piešķirta mūsdienu deju grupai “Shiny CRYSTAL”.

Prieks! Laime! Gandarījums! Asaras acīs… Mēs to esam pelnījuši ar godu, par centīgumu, attieksmi un to, ka mums tic mūsu vecāki un atbalsta mūs, lai mēs varētu piedalīties konkursos, sacensībās un čempionātos! Tikai ticība, ka mēs varam, dot mums spēku un enerģiju!

Milzīgs PALDIES vecākiem, kas bija kopā, kas bija domās un zināja, ka mēs varam!

Vecāki visus savus konkursa dalībniekus sagaidīja Pļaviņu stacijā ar ovācijām, mašīnu taurēm un labiem vārdiem! Bija ļoti, ļoti patīkami!

 

Deju grupu vadītāja

Tatjana Zagorska