“Dancing Crystal” piedalās Daugavpils pilsētas svētkos

Publicēts: 
10.06.2019 - 13:45

Šogad Daugavpils atzīmē savu 744. dzimšanas dienu, kuru svinēja no 7. līdz 9. jūnijam. Daugavpils vienmēr ir izcēlusies ar savu daudzveidību, tā ir veidojusies tirdzniecības ūdensceļa malā, vēlāk tai cauri gūla autoceļi un dzelzceļš. Būdama atvērta pasaulei, tā ir saglabājusi savu identitāti un vērtības – patiesi, ikviens tās iedzīvotājs ir unikāls. Arī pilsētas svētkus svētku komanda centusies veidot tādus, lai tie būtu pēc iespējas košāki un apvienotu visas pilsētnieku paaudzes.

Uz Daugavpils pilsētas svētku skatuvēm uzstājas liels skaits mūsu Latvijas mūzikas grupu, Krievijas estrādes zvaigznes, kā arī mēs - deju studija “DANCING CRYSTAL”. Deju grupa 9. jūnijā kā konkursa “Trīs Zvaigznes” uzvarētāji tika ielūgta uzstāties Daugavpils pilsētas svētkos Dubrovina parka skatuvē. Koncerta programmā mūsu dejotāji priecēja skatītājus ar trim deju priekšnesumiem. Mūsu deju grupa “DANCING CRYSTAL” tika apbalvota ar pateicības rakstu par aktīvu līdzdarbošanos Daugavpils pilsētas svētkos “Daugavpils mana pils”.

Ar mūsu panākumiem šogad mēs tikai varam lepoties – daudz kur bijām, daudz kur piedalījāmies un daudz ko ieguvām!

Novēlu veiksmi un saulainu vasaru!

PALDIES vecākiem, ka esiet vienmēr kopā ar mums!

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/deju-grupa-cristal/nggallery/deju-grupa-cristal/%E2%80%9CDANCING-CRYSTAL%E2%80%9D-PIEDAL%C4%80S-DAUGAVPILS-PILS%C4%92TAS-SV%C4%92TKOS--%E2%80%9CDAUGAVPILS-%E2%80%93-MANA-PILS%E2%80%9D

 

Tatjana Zagorska,

Deju studijas “Dancing Crystal” vadītāja