Dāvāsim brīnumu citiem!

Publicēts: 
17.12.2019 - 17:00

Ziemassvētku gaidīšanas laiks katrā ģimenē ir citādāks.  Viena no svētku burvībām ir vēlme izdarīt kaut ko labu ne tikai saviem tuvajiem, bet arī pavisam nepazīstamiem cilvēkiem.

Novembra un decembra mēnesī Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni, viņu vecāki, klašu audzinātāji un skolotāji iesaistījās kustības “Draudzīga skola” rīkotajā akcijā “Dāvāsim brīnumu citiem!”.  Akcijas mērķis bija mācīt bērniem būt līdzcietīgiem pret cilvēkiem, kuriem ikdienā neklājas viegli.

Akcija noritēja ļoti patīkamā gaisotnē un ar gandarījuma sajūtu, ka spējam radīt brīnumu no vienkāršām lietām, lai iepriecinātu citus. Esam sarūpējuši saldus pārsteigumus sociālās aprūpes centra “Pļaviņas” iemītniekiem un Pļaviņu novada vientuļajiem pensionāriem.

Paldies par atsaucību ikvienam, kas ziedoja konfektes, cepumus, medu, tēju, adītas zeķes un cimdus.

Ziemassvētku gaidīšanas laikā ir patīkami saņemt pašu gatavotus un ar roku rakstītus apsveikumus. Sirsnīgus apsveikumus palīdzēja sagatavot sākumskolas 1.b, 2.a, 2.b, 4.a klašu skolēni ar audzinātājām, pamatskolas un vidusskolas skolēni vizuālās mākslas stundās un pulciņa “Skaistas lietas pašu rokām” dalībnieces savās nodarbībās. Paldies skolēniem, kas veltīja savu laiku apsveikumu sarakstīšanai un paciņu saiņošanai. Sociālās aprūpes centram nosūtījām arī 6.b klases “Labo darbu mēnesī” sarūpētās zāļu tējas.

Mūsdienās dāvanas ir ļoti dažādas, katrs grib pārsteigt savus tuviniekus ar visskaistāko un dārgāko dāvanu, kas nereti zaudē Ziemassvētku īsto būtību. Atcerēsimies, ka Ziemassvētki nav tikai dāvanu laiks, tas ir ģimenes kopā būšanas laiks, mīļš apskāviens un labo vārdu laiks.

Paldies ikvienam akcijas dalībniekam par atsaucību, sirsnību, dāsnumu, līdzcietību un gandarījuma sajūtas radīšanu!

 

Kustības “Draudzīga skola” koordinatore

Ineta Bicāla