Decembris Aiviekstes pagasta bibliotēkā

Publicēts: 
07.01.2019 - 09:15

Decembra sākumā Aiviekstes pagasta bibliotēkā bija apskatāma rokdarbnieču Dzintras un Aijas radošo darbu izstāde. Šeit varēja apskatīt dažādus tamborējumus - čības, sedziņas un vairākas lielas segas, kas bija satamborētas no maziem kvadrātiņiem, kā arī dekupāžas darbus. Arī šajā tehnikā gatavotie darbi bija ļoti pārsteidzoši, jo tika gatavoti no ļoti ikdienišķām lietām – bundžiņas pārtapa par grezniem traukiem, sveces ieguva jaunu izskatu un pat veļas dēlis ietērpās krāšņā rotā. Darbiņi bija ļoti īpaši un skaisti, jo bija darināti ar lielu rūpību, pacietību un mīlestību. Izstādes noslēgumā bija tikšanās ar šo darbu autorēm. Diezgan kuplā un jaukā gaisotnē dalījāmies savos iespaidos par izstādi, kā arī atklājām, ar kādiem rokdarbiem labprāt ikdienā vai savā brīvajā laikā nodarbojamies. Satikšanās izvērtās ļoti sirsnīga un pozitīvām emocijām piepildīta. Ir liels prieks, ka arī mēs paši ikdienā spējam radīt tik daudzveidīgus un pārsteidzošus darbus, kā arī nebaidāmies tos rādīt citiem. Uz tikšanos citās izstādēs!

Decembrī bibliotēku apmeklēja PII „Jumītis” grupiņas „Magonīte” un „Vārpiņa”. Kopīgi iepazināmies ar grāmatiņām, kurās aprakstīti dažādi piedzīvojumi Ziemassvētkos. Mielojāmies ar piparkūkām un skatījāmies multenītes, kurās notiek gatavošanās gada skaistākajiem svētkiem – Ziemassvētkiem. Bērni ar lielu prieku dalījās savos iespaidos par šiem svētkiem un bija patiess prieks tajos klausīties.

Arī jaunajā gadā gaidīšu mazos un lielos lasītājus Aiviekstes pagasta bibliotēkā!

Santa Rimeiķe

Aiviekstes pagasta bibliotēkas vadītāja