Deins Kaņepējs triumfē “Tour of Quanzhou” noslēguma posmā Ķīnā

Publicēts: 
05.12.2017 - 09:00

Riteņbraucējs Deins Kaņepējs un trīs viņa komandas biedri no  “Rietumu banka – Rīga”  šī gada sacensību sezonu noslēdza Ķīnā, aizvadot “Tour of Quanzhou” trīs dienu velobraucienu (UCI 2.2 kategorija). Noslēdzošajā posmā uzvaru lielās grupas finiša spurtā izcīnīja Deins Kaņepējs, tiekot pie sava pirmā triumfa UCI kategorijas velobraucienos.

Sacensībās piedalījās sportisti no Austrālijas, Vācijas, Baltkrievijas, Lielbritānijas un citām valstīm. Pirmais un trešais posms bija salīdzinoši līdzens, kamēr otrajā etapā sevi iespēja apliecināt bija kalnu braucējiem.

Pirmajā posmā visaugstāk no “Rietumu banka – Rīga” vīriem ierindojās Deins Kaņepējs, kuram astotā vieta.

Noslēdzošajā posmā dalībniekus sagaidīja 90 kilometru gara distance.  Uzvarētāji tika noteikti finiša spurtā. Tajā mūsu sportisti strādāja Deina Kaņepēja labā. No Pļaviņu novada nākušais riteņbraucējs, kurš regulāri strādā komandas sprinteru labā, uzņēmās līdera lomu pēdējos metros. Deins izvirzījās sacensību vadībā un dramatiskā cīņā izcīnīja skaistu uzvaru. Otro vietu ieguva Lielbritānijas sportists Harijs Tanfelds, bet trešais bija vācietis Timo Tomels. Deins šo sezonu iesāka ar uzvaru Spānijas kausa sacensībās (nacionālā kategorija), bet pabeidza ar pirmo triumfu UCI kategorijas velobrauciena posmā.

Lielisku darbu Kaņepēja labā paveica pārējie trīs “Rietumu banka – Rīga” riteņbraucēji. 31. vietā finišēja Andris Vosekalns, 67. Pēters Prūss, bet 83. Armands Bēcis.

Kopvērtējumā uzvaru nosargāja Stedmans, kamēr no Latvijas komandas sportistiem visaugstāk ierindojās Pēters Prūss, kuram 29. vieta. 

Informācija no www.lrf.lv