Deju grupa “CRYSTAL” iegūst 3. vietu aerobikas sacensībās “Miss&Mister Aerobica 2018” Rīgā

Publicēts: 
09.04.2018 - 08:15

6. aprīlī Rīgas 37. vidusskolā notika Akrobātikas un ritmiskās dejas pasākums “Miss&Mister Aerobica 2018”, kurā piedalījās Rīgas pilsētas sākumskolu, pamatskolu un vidusskolu audzēkņi. Pasākuma mērķis bija popularizēt skolēnu dalību ārpusskolas sporta aktivitātēs, veicināt Rīgas skolu audzēkņu un pedagogu saliedētību.  Pasākumu organizēja Rīgas 37. vidusskola ar Rīgas domes Izglītības Kultūras un Sporta departamenta atbalstu. Pļaviņu novada mūsdienu deju grupas “CRYSTAL” dejotāji bija uzaicināti kā ciemiņi, kuri demonstrēja savas deju prasmes pasākuma starplaikos.

Mūsu dejotāji pieņēma izaicinājumu kopā ar Rīgas skolu skolēniem izmēģināt deju tehnisko izpildījumu, saistot to ar akrobātikas elementiem. Veiksme bija dejotāju rokās, un “CRYSTAL”  ieguva 3. vietas diplomu un kausu šajās sacensībās!

Tatjana Zagorska