Deju grupa “Crystal” piedalījās “Daugavpils OPEN 2019” Daugavpilī

Publicēts: 
08.04.2019 - 17:00

6. un 7. aprīlī Daugavpilī notika grandiozs deju festivāls “DAUGAVPILS OPEN 2019”. Daugavpils OPEN „BALTIC CYPHER” ir viens no lielākajiem deju notikumiem Baltijā, starptautiskais Street Dance, Modern Dance & Performing Arts turnīrs. Turnīrs notika 2 dienas, tajās vienkopus pulcējās vairāk nekā 2000 dalībnieku un daudz skatītāju, kā arī starptautiska tiesnešu komanda no Baltijas, Krievijas, Baltkrievijas un Eiropas.

Pirmajā dienā notika sacensības kategorijā Street dance, kurā piedalījāmies arī mēs, solisti uzstāsies Hip-Hop Dance un House deju stilos. Programmas vakara daļā vairāk nekā 85 komandas no 8 valstīm prezentēja savus deju priekšnesumus. Šajā dienā mūsu Pļaviņu novada dejotāji sacentās ar dažādu valstu un dažādu izpildījuma līmeņu dejotājiem.

Turnīra organizatori - Daugavpils deju studija “STOPTIME” ar pilsētas domes sporta vadības atbalstu.  Viņu misija - padarīt mūsdienīgo deju populāru un paaugstināt izpildītāju profesionālo līmeni. Viņi dod iespēju dejotājiem un horeogrāfiem uzstāties uz profesionālās dejas skatuves. Organizatori uzskata, ka Daugavpils kļūs par mūsdienu deju kultūras centru - pilsēta ir tā vērta!

Mūsu dejotāji - grupa “Crystal” - savā kategorijā starp citām 14 deju grupām no Latvijas un ārvalstīm ieguva 7. vietu. Aplausiem un gavilēm skanot, apsveicam ar sasniegto rezultātu!

Ar katru reizi var redzēt izaugsmi, jo ir nepieciešama pacietība un garas darba stundas daudzu dienu garumā. Griba dejot – tā ir mūsu dejotājiem! LEPOJOS!

Paldies visiem vecākiem atbalstot savus bērnus! Liels paldies par atbalstu Daiļidu ģimenei, nodrošinot dejotājus ar transportu!

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/deju-grupa-cristal/nggallery/deju-grupa-cristal/Deju-grupa-%E2%80%9CCRYSTAL%E2%80%9D-piedal%C4%ABj%C4%81s-DAUGAVPILS-OPEN-2019-Daugavpil%C4%AB

 

Deju grupas “Crystal” vadītāja

Tatjana Zagorska