Deju grupa “Shiny Crystal” un “Crystal” sadarbojas ar Pļaviņu novada ģimnāziju

Publicēts: 
27.04.2019 - 12:15

25. aprīlī deju grupa “Shiny CRYSTAL” un daži dejotāji no grupas “CRYSTAL” ar deju soļiem iepriecināja 5. klašu Starpnovada konkursa “GAME Day” dalībniekus. Mazie dejotāji rādīja savu deju prasmi, bet lielie - novadīja iesildīšanās vingrinājumus un iemācīja dažus STREET SHOW deju stila soļus.

Mūsu mērķis bija sniegt konkursa dalībniekiem iespēju izpausties, atbrīvoties un atslābināties, uzlabot garastāvokli un sniegt enerģijas piepildījumu konkursa turpinājumam!

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/deju-grupa-cristal/nggallery/deju-grupa-cristal/Deju-grupa-%E2%80%9CShiny-CRYSTAL%E2%80%9D-un-%E2%80%9CCRYSTAL%E2%80%9D--sadarbojas-ar-P%C4%BCavi%C5%86u-novada-%C4%A3imn%C4%81ziju!

 

Deju grupu vadītāja Tatjana Zagorska