Deju studija “DANCING CRYSTAL” piedalās labdarības festivālā "Dvēseles elpa 2018"

Publicēts: 
26.11.2018 - 16:15

25. novembrī Pļaviņu novada deju studijas “DANCING CRYSTAL” grupām “CRYSTAL” un “Shiny CRYSTAL” bija lieliska iespēja piedalīties labdarības festivālā "Dvēseles elpa 2018".

Kultūras pilī “Ziemeļblāzma” notika labdarības festivāls “Dvēseles Elpa”. Tradicionāli šis festivāls notiek novembrī un ir pieskaņots Starptautiskajai cistiskās fibrozes dienai. “Dvēseles Elpa”, kas apvieno lielu pulku Latvijas radošo cilvēku, ir sirds siltuma un atsaucības simbols. Šī festivāla mērķis – apvienot cilvēkus labdarības kustībā un informēt par ģenētisku saslimšanu – cistisko fibrozi.

Arī deju studija "DANCING CRYSTAL" bija aicināta piedalīties šajā pasākumā. Labdarības festivālā saņemtie līdzekļi tiks izlietoti Ziemassvētku dāvanu iegādei bērniem un jauniešiem, kuriem diagnosticēta cistiskā fibroze.

Festivālā savu meistarību parādīja:

Grupas “Shiny CRYSTAL” ar deju “DANCE IT!”

Grupas “CRYSTAL” ar deju “Everybody get around”

Grupas Trio „CRYSTAL RAIN” ar deju „WITH YOU”

Mēs guvām lielisku pieredzi, aplausus, pateicības rakstus, lielu gandarījumu un apziņu, ka esam palīdzējuši.

Liels paldies bērnu ģimenēm par iespēju piedalīties šajā festivālā, jo kopā mēs izdarījām lielisku darbu. Ar vecāku materiālo atbalstu bērni varēja piedalīties šajā pasākumā, šis materiālais atbalsts nonāks bērniem un jauniešiem, kuriem kaut mazliet varam dot prieku. Liels paldies Kultūras centra direktorei Astrīdai Davidovai par autobusa nodrošināšanu! PALDIES dejotāju vecākiem par līdzdalību un atbalstu festivāla laikā!

Paldies, ka nebijāt vienaldzīgi!

Pēc labi padarīta darba bērni atpūtās iecienītajā atpūtas centrā “JUMP SPACE”.

Turpināsim strādāt, iepriecinot sevi un citus!

Visas bildes var apskatīt ŠEIT

 

Tatjana Zagorska