Draudzības turnīrs āra volejbolā “Rīteru tīkls 2016”

Publicēts: 
06.07.2016 - 13:30

Sportiskā un sirsnīgā gaisotnē Rīteros pavadīts 2. jūlija rīts. Pļaviņu novada svētku gaisotnē rīterieši, stukmaņieši un pļaviņieši (arī citu novadu pārstāvji bija komandu sastāvā), izspēlēja āra volejbola turnīru. Sarežģītajos laika apstākļos – svelme un karstums ap pusdienas laiku jau pārsniedza +32 termometra rādījumu, sportisko rūdījumu un komandas garu parādīja apvienība “Mēs no Rīteriem, uzvarot visās spēlēs. “Rīteru tīkla 2016” absolūtie uzvarētāji un kausa ieguvēji: Agita Arbeitere, Nauris Seļiverstovs, Mareks Viļums un Jānis Grēvelis.

Sportistiem tika pasniegtas piemiņas un mierinājuma balvas.

Paldies tiesnešiem Inesei un Valērijam par godīgu spēles tiesāšanu un neļaušanos atsevišķu sportistu interpretācijām, kuras tika pārvērstas draudzīgās sarunās jau ārpus volejbola laukuma un garda kliņģera nogaršošanai (paldies Inesei).

Paldies rīterietēm Ainai un Olgai par nodrošināšanu ar stikla trauciņiem – burciņām, kuras lieti noderēja mazākajiem līdzjutējiem, gatavojot svečturus. Sirsnīgs paldies fotogrāfam - Diānai un filmētājam Ernestam!

Draudzīgi un sportiski pavadītais rīta cēliens Rīteros tika noslēgts ar svētku koncertu un balli Stukmaņos.

 

Rihteru biedrības vārdā Ilva un Iveta