Esam radoši un brīvi!

Publicēts: 
01.07.2019 - 16:00

Vasaras brīvdienu laikā Pļaviņu bērnu bibliotēkas darbinieces ar dažādām aktivitātēm īsteno domes atbalstīto projektu “Esam radoši un brīvi!”. Projekta ietvaros bibliotēkas apmeklētāji izmanto IGLU mīkstos klučus, kuri palīdz attīstīt radošumu, stimulē bērnu fizisko un intelektuālo attīstību. Tā kā bērnu bibliotēkas darbinieces kopā ar saviem aktīvākajiem lasītājiem regulāri uzstājas ar dažādiem dramatizējumiem, bibliotēka iegādājās teātra aizslietni. Pateicoties Jēkabpils Pasaku karaļvalsts “ButaForija” vadītājam Jurijam Abramenko, bibliotēkas lasītāji turpmāk varēs lasīt grāmatas kopā ar lielo, gudro pūci. Jāpiebilst, ka 9. jūlijā bērnu bibliotēkas mazie lasītāji dosies ekskursijā uz Jēkabpili, kur personiski tiksies ar leļļu meistaru.

Paldies Pļaviņu novada domei par projekta finansiālo atbalstu!

 

Gunta Grandāne,
Pļaviņu bērnu bibliotēkas vadītāja