Esi gaidīts, mazais Pļaviņu novadniek!

Publicēts: 
14.05.2019 - 14:45

Pasākumā “Esi gaidīts, mazais Pļaviņu novadniek!”, kurš notika Mātes dienā, 12. maijā, Pļaviņu novada iedzīvotāju pulkam svinīgi piepulcināti 30 mazie novadnieki - Latvijas simtgades bērni (2018. gadā dzimušie mazuļi): 5 aiviekstieši, 3 klintainieši, 7 vietalvieši, 15 pļaviņieši.

Katrs mazais novadnieks dāvanā, kuras pasniedza novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss, deputāte Silga Stučka un Vietalvas pagasta pārvaldniece Rita Zaharāne, saņēma Latvijas simtgadei veltītu unikālu grāmatu (100 latviešu tautas pasakas, kuras ilustrējuši 100 Latvijas mākslinieki), piemiņas karotīti ar iegravētu Pļaviņu novada simboliku un, protams, rudzu spēka maizi ģimenei.

Svētkus kuplināt nāca Taureņi (Tatjana, Eva un “Dancing Crystal” dejotāji). Svētku dalībnieku sejiņas ar taurenīšiem (un ne tikai) apgleznoja Mākslas skolas absolvente Violeta.

Īpašs prieks, ka mazie gaviļnieki uz svētkiem ierodas kuplā ģimenes lokā, līdzi ņemot ne vien māmiņas, tētus, māsiņas, brālīšus, bet arī vecmāmiņas un vectētiņus. Kopā taču interesantāk! Kopā drošāk! Kopā jautrāk!

Tāds jau ir arī viens no pasākuma mērķiem - stiprināt bērna, ģimenes un dzimtas vērtību sabiedrībā.

Paldies par sadarbību svētku tapšanā atsaucīgajiem “namiņa” (kultūras centra) darbiniekiem, Aldai Zenfai ar savējiem, Violetai Adamovičai, Tatjanai Zagorskai, Evai Lasmanei, “Dancing Crystal” dejotājām u.c.

 

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja

Vija Liepiņa