Folkloras kopa "Āre" piedalās "Kokneses ziņģē"

Publicēts: 
10.04.2019 - 13:45

6. aprīļa pēcpusdienā Kokneses kultūras namā jau astoto pavasari izskanēja "Kokneses ziņģe". Mūsu folkloras kopas dāmu elegantie un košie tērpi uzbūra pagājušā gadsimta 20. – 30. gadu noskaņu, kad zaļumballēs skanēja brāļu Laivinieku un Alfrēda Vintera melodijas. Pasākumā godā tika celti seni mūzikas instrumenti, kā arī spēlēts uz tikko uzmeistarotiem instrumentiem.

Pārkāpjot kultūras nama slieksni, atnācējus sagaidīja Viļakas muzikantu kapelas "Atzele" lustīgā muzicēšana, nevarēja paiet garām amatnieku un mājražotāju darinājumiem, tik daudz skaistu un gardu lietu bija vienuviet!

"Kokneses ziņģē" piedalījās 24 kolektīvi no dažādiem Latvijas novadiem. Arī mēs tur bijām, dziesmas dziedājām, līdzi jūtām un dancojām. 

 

Folkloras kopa "Āre" un vadītāja Agita Lindenberga.