Fotokonkurss „Mans Pļaviņu novads”

Publicēts: 
02.09.2020 - 16:15

Pļaviņu novada Tūrisma informācijas centrs aicina visus interesentus, kuru kaislība ir fotografēšana, piedalīties Pļaviņu novada fotoattēlu konkursā “Mans Pļaviņu novads”. Fotokonkursā aicināti piedalīties ne tikai profesionāli fotogrāfi, bet arī amatieri un visi, kuru aizraušanās ir fotografēšana.

Konkursa mērķis ir veikt kvalitatīvi veiksmīgu un oriģinālu fotoattēlu atlasi  tūrisma izdevumu sagatavošanai un Pļaviņu novada mārketinga vajadzībām. Konkursa dalībniekus aicinām iesniegt oriģinālfotogrāfijas elektroniskā formātā - augstas izšķirtspējas horizontālas fotogrāfijas jpg, png formātos, ar izšķirtspēju ne mazāk kā 300 dpi (2480 x 3508 pix), kas uzņemtas pēdējo trīs gadu laikā. Fotoattēliem jāraksturo Pļaviņu novads, jāatspoguļo novada ikdiena, tūrisma objekti, ēkas vai ainavas dažādos gadalaikos bez cilvēku tuvplāniem. Iesniedzot fotogrāfijas, konkursa darba autors vai tā likumiskais pārstāvis apliecina, ka līdz ar konkursa darbu nodod visas uz konkursa darbu attiecināmās autortiesības Pļaviņu novada domei, tostarp mantiskās tiesības, kā arī tiesības konkursa darbu pavairot un izplatīt nekomerciāliem mērķiem un izmantot Pļaviņu novada domes vajadzībām.

 Darbus lūdzam sūtīt uz  e-pastu turisms.plavinas@gmail.com līdz 2020. gada 9. oktobrim.

Konkursa dalībnieki tiks apbalvoti ar Tūrisma informācijas centra pārsteiguma balviņām.

 

Tūrisma attīstības speciāliste

Līva Kotina