Futbola kluba “Pļaviņas DM” futbolisti izcīna svarīgu uzvaru

Publicēts: 
07.08.2016 - 09:30
Izmaiņas veiktas: 
08.08.2016 - 16:30

6. augustā Gostiņu stadionā tikās 2. līgas Vidzemes reģiona Rietumu grupas līderi FK “Alberts” futbolisti no Rīgas un “Pļaviņas DM” futbolisti. Vidzemes reģionā cīņa par godalgām vēl tikai sākas, īpaši jau Rietumu grupā, kur nevar paredzēt nevienas spēles iznākumu. Spēle aizritēja spraigi un abas komandas 1. puslaikā izveidoja dažus iespējamus vārtu gūšanas momentus, bet uzmanīgi spēlējot aizsardzībā, vārti tika nosargāti neskarti. Otrajā puslaikā komandas apmainījās ar pāris iespējamiem vārtu gūšanas momentiem, bet lielākoties aizsardzība un arī vārtsargi bija pārāki. Mūsu futbolisti pastiprināja uzbrukumu, un guva skaistus vārtus, kad bumbu vārtos ar galvu raidīja Andrejs Ostvalds. Mūsu futbolisti turnīrā aizvadīja 9. spēli un, izcīnot sesto uzvaru, kļuva par grupas līderiem, apsteidzot FK “Alberts” turnīra tabulā.

Vēlēsim mūsu futbolistiem atlikušajās spēlēs veiksmi, un sekmīgi nosargāt grupas līderu godu!