Galda spēļu pēcpusdiena "Sākam spēli" bērnu centrā "Pepija"

Publicēts: 
28.11.2018 - 16:30

No 20. līdz 23. novembrim bērnu centrā “Pepija” notika galda spēļu pēcpusdiena “Sākam spēli”. Visas dienas centra apmeklētāji savu brīvo laiku pavadīja bez datorspēlēm. Pasākuma moto bija: MĒS BEZ PRET DATORSPĒLĒM VARAM! Galda spēles attīsta un trenē atmiņu un domāšanu, atjautību un veiklību. Šo dienu laikā bērni spēlēja gan izglītojošas, gan izklaidējošas spēles. Apmeklētāji ar interesi un aizrautību spēlēja kopā ar saviem draugiem, klasesbiedriem un citiem centra apmeklētājiem. Četru dienu laikā tika izspēlētas 13 spēles, no kurām vispieprasītākās bija gaisa hokejs, novuss un galda futbols. Šīs spēles aizrauj ne tikai puišus, bet arī meitenes.

Kopā spēļu pēcpusdienās piedalījās 59 centra apmeklētāji, uzvarēja pieci skolnieki:

1. vieta - Viktorija Smerjotkina
2. vieta – Markuss Jablonskis 7.a klase
3. vieta – Niks Skābarnieks 6.a klase
4. vieta – Elīza Kurcalte 3.b klase
5. vieta – Amanda Ezeriņa 4.b klase

Bija jautri un interesanti!

Pēc apmeklētāju pieprasījuma, šīs spēļu dienas tiks atkārtotas.

Visas bildes var apskatīt ŠEIT.

Tatjana Zagorska