Ģimnāzijā turpina basketbola tradīcijas

Publicēts: 
09.02.2018 - 13:45

No  29. janvāra līdz 2. februārim Pļaviņu novada ģimnāzijas sporta zālē notika skolotāja Artūra Grīvnieka kausa izcīņas turnīrs basketbola 100 soda metienos. Turnīrā piedalījās skolas audzēkņi, absolventi un skolotāji.  2. februārī norisinājās fināls, kurā par medaļām cīnījās 6 precīzākie vīriešu un sieviešu grupā.

Vīriešu konkurencē:

1. vieta Emīlam Lūciņam (70 iemesti punkti),

2. vieta  Gintam Balodim (67 punkti),

3. vieta Rūdim Ruciņam-Vējiņam (65 punkti).

Sieviešu konkurencē:

1. vieta Daniela Gabranova (52 punkti),

2. vieta Agate Mežmale (36 punkti),

3. vieta Baiba Matuka (29 punkti).

 A. Grīvnieka kausu ar 70 punktiem izcīnīja Emīls Lūciņš.

3. februārī 42. reizi notika ”Absolventu kauss” basketbolā.  Kausa izcīņā šogad piedalījās 5 komandas, kuras spēlēja katra ar katru pēc apļa sistēmas.

Ar pārliecinošu uzvaru visās turnīra spēlēs 1. vietu izcīnīja komanda “Karjers”, kurā spēlēja: Norberts Edijs Mickevičs, Kaspars Lotuhovs, Kaspars Krūmiņš, Jānis Īvāns, Oskars Skudra, Uldis Bondarevs, Guntis Džeriņš, Ervīns Bebris, Dainis Sudņiks.

2. vietu ieguva komanda „Oranžā bumba 1997”. Komandas sastāvs: Mareks Jankuns, Oskars Liepiņš, Guntars Ambainis, Ģirts Reiters, Ainārs Zālītis, Juris Pīpkalējs.

3. vietā komanda „Zem 180”, kuras sastāvā spēlēja Gatis Reiters, Rolands Klušs, Roberts Auziņš, Dairis Zālītis, Jānis Priecums, Krišs Knodze, Andrejs Soņecs.

Absolventu kausa izcīņā piedalījās arī komanda „Selga” (Henrijs Knodze, Arnolds Arnītis, Ainārs Pīķis, Artis Miķelsons, Kalvis Ozoliņš, Agris Apkalns, Aleksandrs Jermakovs) un komanda “Vidusskola” (Emīls Lūciņš, Kristaps Mežmalis, Igors Babaks, Hugo Vīksne- Sarkanais, Raivo Jankuns, Daniels Jerofejevs, Edvards Lazdiņš).

Turnīra ietvaros notika  tradicionālā vidusskolēnu spēle pret veterānu komandu. Ar rezultātu 17 pret 19 uzvaru izcīnīja veterānu komanda.

Turnīra ietvaros specbalvu par tālākajiem metieniem saņēma Dairis Zālītis (komanda “Zem 180”), Krišs Knodze (komanda “Zem 180”), Emīls Lūciņš (komanda “Vidusskola”).

Paldies skolotājai Ilvai Aleksejevai par ieguldīto darbu sportisko aktivitāšu koordinēšanā un visiem ilggadējās tradīcijas turpinātājiem! Liels paldies neatkarīgajam tiesnesim Edgaram Lambam par spēļu tiesāšanu! Paldies līdzjutējiem un atbalstītājiem!

Uz tikšanos 2019. gada februārī!

 Direktores vietniece Lana Ivanova