Gostiņu baznīcā notiks Rīgas Saksofonu kvarteta koncerts

Publicēts: 
13.09.2018 - 08:30

Jau šo sestdien, 15. septembrī, plkst. 13.00 Gostiņu evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks Rīgas Saksofonu kvarteta koncerts.

Mūziķi Gostiņu baznīcu izvēlējušies par piemērotu vietu, kurā radīt un atskaņot inovatīvu koncertprogrammu. Baznīcas akustikai piemērojot, programmā lieliski kopā izskanēs Baroka mūzika ar tā laika izcilākajiem komponistiem, tajā skaitā arī J.S. Baha darbi, smeldzīgā A. Pjacollas mūzika, kā arī izcilā latviešu garīgās mūzikas komponista R. Dubras skaņdarbi u.c. Koncerta kopējā noskaņa būs gaiša un klausītājus noskaņos rimtam rudens mieram.

Kvartetā spēlē Katrīna Kivleniece  (soprāna saksofons), Baiba Tilhena (baritona saksofons), Artis Sīmanis (alta saksofons), Ainars Šablovskis (tenora saksofons).

Ieeja par ziedojumiem. Koncertu rīko Gostiņu evaņģēliski luteriskā draudze. Atbalsta: Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija un Pļaviņu novada dome.

Visi mīļi aicināti!

 

Gundega Biete