Gostiņu bibliotēkā skatāma Vijas Ārneses izstāde

Publicēts: 
09.07.2019 - 16:45

Vasara ir laiks, kuru kuplina dažādi svētki. Gostiņu bibliotēkā tiek gaidīta ikgadējā klintainietes Vijas Ārneses darbu izstāde. Katra Vijas dāvātā vasara ir neatkārtojama, it kā atpazīstamos vasaras ziedos slīgstoša un tomēr atšķirīga. Šoreiz iepriekšējo gadu magoņu un peoniju krāšņajam skurbumam piejaukušās mazliet apcerīgākas krāsas. Gleznās, gluži kā dzīvē, nav pretrunu, ja sastopas pašmāju ziedi  un svešzemju augļi, noziedējušu magoņu pelēkums ar persiku svaigumu, bet sīkziedu tulpes paslēpjas aiz gleznajām lilijām.

Šogad laika vērotāji mūs brīdina, ka jūlija debesis solās būt apmākušās un lietainas, visu mēnesi aicinām vasaras gaišumu smelties Gostiņu bibliotēkas izstādē!

 

Daina Vikle,
Gostiņu bibliotēkas vadītāja