Gostiņu bibliotēkā Vijas Ārneses gleznu izstāde

Publicēts: 
02.07.2018 - 20:45

Jau daudzus gadus Gostiņi un Klintaine satiekas vasaras pašā vidū. Arī šogad jūlija mēnesī Gostiņu bibliotēkā apskatāma klintainietes Vijas Ārneses darbu izstāde. Lieki vēlreiz uzsvērt, cik ļoti gaidīti ir Vijas darbi, cik dažādu laika gaitā esam viņu iepazinuši un cik nepacietīgi ienācēju acis vispirms tver izstādi kopumā, lai pēc mirkļa skatiens apstātos un ieskatītos katrā darbā vērīgāk. Tas ir mākslas visaugstākais vērtējums, lai nebūtu garām slīdoši, lai kāds nobremzē, lai kāds apstājas ceļa vidū. Tieši tā - apstājas ieraudzīt mieru, novērtēt krāsu saskaņu, uz mirkli pakavēties pie kaut kā vērtīgāka kā rūpes un aizņemtība. Sens teiciens vēsta: “Ikdienā reizēm caurumus jālāpa ar zvaigznēm, nevis ar diegu”. Lai apmeklējot izstādi jums izdodas pamanīt, ka pasaule ir pilna plaukuma, noskaņu un prieka!

Daina Vikle