Helovīnu Flešmob grupas "Sniny CRYSTAL" dejotājiem

Publicēts: 
04.11.2019 - 18:00

31. oktobrī deju studijas DANCING CRYSTAL “SninyCrystal” grupas dejotājiem  un viņu draugiem deju nodarbība notika "HELOVĪNA" stilā. Uz treniņu visi ieradās Helovīnam atbilstošā tērpā. Daži dalībnieki bija izvēlējušies savu deju tērpu tikai papildināt ar kādu tematisku akcentu, bet noskaņojušies Helovīnam bija visi.

      Nodarbībā bija ļoti jautra atmosfēra ar spēlēm, kustībām un nodarbības beigās – šai dienai veltīta deja. Kā zināms, arī saldumi ir šīs dienas elements, tādēļ pēc savstarpējās izjokošānās notika  mielošanās ar saldumiem. Tā ir patīkamākā šīs tradīcijas daļa!

Liels paldies vecākiem par pārdomātiem tērpiem un aksesuāriem!

Mēs esam par  drošu un jautrības pilnu Helovīna vakaru!

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/deju-grupa-cristal/nggallery/deju-grupa-cristal/Deju-HELOV%C4%AANU-FLASHMOB

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības 
centra "Pepija" vadītāja 
Tatjana Zagorska