Iedzīvotāji piedalās Lielajā Talkā

Publicēts: 
28.04.2018 - 12:00

Pateicoties iedzīvotāju atsaucībai, Lielajā Talkā sakoptas, kļuvušas tīrākas un pievilcīgākas vairākas vietas novadā. Rūpes par teritoriju pie veikala "Lats"  - nama, kur ģenerālis Jānis Balodis apņēmās Latvijas Nacionālās armijas virspavēlniecību, bija uzņēmušies jaunsargi, Imants Kravalis, vēstures skolotāja Iveta Krastiņa, Larisa Freija. Skanstupītes krastus no atkritumiem atbrīvoja Eriksonu ģimene. Karjera stadionu kopa vairāki novada un tuvējo māju iedzīvotāji kopā ar ģimenēm, talku vadīja Intars Teterovskis. Tīrākas kļuvušas arī teritorijas Bebrulejas apkārtnē un ceļmalas Vietalvas pagasta Jaunāmuižā, kur darbojās Līga Gūtmane ar domubiedriem. 

Kopā ar talkotājiem novadā atklātas vēl vairākas vietas, kur neapzinīgi iedzīvotāji izmetuši lielus daudzumus atkritumu. Lūdzam atbildīgi un ar cieņu izturēties pret apkārtējo vidi un līdzcilvekiem, savākt atkritumus un tos izmest tiem paredzētās vietās!

Paldies par iniciatīvu un atsaucību ikvienam Talkas dalībniekam!

Sanita Kitajeva, sabiedrisko attiecību speciāliste