Iepazīsties ar nolikumu, reģistrējies un 19. septembrī tiekamies jau 9. Pļaviņu novada Neatkarības velobraucienā!

Publicēts: 
04.09.2020 - 16:00

Šogad tradicionālais Pļaviņu novada Neatkarības velobrauciens norisināsies 19. septembrī.

Novada Velo svētku ietvaros, kā jau ierasts, distances tiks piedāvātas visiem interesentiem neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības – bērniem 200 m, 1000m un 2000 m distances, Sporta klasei 58 km distance, kas vienlaicīgi šogad būs arī Latvijas kausa posms šosejas riteņbraukšanā, Tautas klasei 8 km distance ar laika kontroli un 8 km Parādes velobrauciens bez laika kontroles.

Pasākumā aicināti piedalīties visi interesenti, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības, izvērtējot savas spējas piedalīties Sporta, Tautas distancē vai Parādes braucienā. Pasākumā drīkst startēt ar jebkādiem velosipēdiem. Sporta klases dalībniekus aicinām pievērst uzmanību nolikumā norādītajai prioritārajai secībai, stājoties starta koridorā, kā arī norādītajam distances veikšanas kontrollaikam un kontrollaikiem distances kontrolpunktos.. Viens pasākuma dalībnieks drīkst veikt vairākas distances, ievērojot norādījumus sadalījumam dalībnieku grupās.

Ar pasākuma nolikumu aicinām iepazīties šeit.

Visi dalībnieki, kas līdz 16. septembrim būs reģistrējušies www.plavinunovads.lv, saņems personalizētus numurus ar vārdiem (reģistrācijas forma pieejama šeit).

Reģistrēties pasākumam aicinām visu distanču dalībniekus, arī tos, kas plāno startēt tikai Parādes velo braucienā, jo pēc apbalvošanas ceremonijas notiks tradicionālā atbalstītāju un organizatoru sarūpēto balvu izloze pēc dalībnieku numuriem. Izlozē varēs piedalīties ikviens pasākuma dalībnieks, kas būs finišējis kādā no distancēm un atradīsies izlozes norises vietā klātienē. 

Parādes brauciena dalībniekus aicinām īpaši padomāt par dalībnieku tērpu, velosipēdu, kā arī kopējo komandas noformējumu. Parādes brauciena laikā un piecpadsmit minūtes pēc tā notiks skatītāju balsojums par atraktīvāko dalībnieku, atraktīvāko kolektīvu un unikālāko velosipēdu. Arī šogad īpaši sveiksim un godināsim dzīves pieredzējušāko dalībnieci un dalībnieku. Pārsteiguma balvas saņems arī kuplāk pārstāvētā ģimene un kolektīvs.

Pasākuma gaitā klātesošajiem būs iespēja piedalīties dažādos konkursiņos un baudīt muzikālus priekšnesumus.

Atgādinām un vēršam uzmanību, ka visiem Bērnu braucienu, Sporta klases un Tautas klases velobrauciena dalībniekiem obligāti jālieto aizsargķiveres, Parādes brauciens notiks slēgtā trasē bez sacensību elementiem, Parādes velobrauciena dalībniekiem ieteicams lietot aizsargķiveres.

Pasākums tiks organizēts ievērojot valstī noteiktās prasības un nosacījumus Covid - 19 izplatības ierobežošanai uz pasākuma norises dienu.

Paldies biedrībai “Skanste” par brīnišķīgo tradīciju, ko jau devīto gadu gaida vai ikviens mūsu novadnieks, iedibināšanu Pļaviņu novadā!

Pasākumā gaidīsim ikvienu! Uz tikšanos Pļaviņu novada Velo svētkos!

 

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa