Iespēja piedalīties pasākumu ciklā “Madonas biznesa nedēļa 2020”

Publicēts: 
07.09.2020 - 11:15

Jau otro gadu LIAA Madonas biznesa inkubators sadarbībā ar Madonas novada pašvaldību organizē nedēļu garu uzņēmējdarbības tēmai veltītu pasākumu ciklu “Madonas biznesa nedēļa”. 2020. gadā “Madonas biznesa nedēļa” notiks no 7. līdz 12. septembrim. Tās laikā 6 dienu garumā LIAA Madonas biznesa inkubatorā, Blaumaņa ielā 3 notiks dažādu nozaru semināri, varēs dzirdēt pieredzes stāstus un piedalīties diskusijās. Katra diena veltīta citai uzņēmējdarbības nozarei, kas tradicionāli plaši pārstāvēta tieši Latvijas reģionos.

Pirmdiena, 7. septembris, kā ierasts būs diena, kas veltīta tēmai “Investīcijas, atbalsta instrumenti”. Visas dienas laikā no plkst. 10:00 līdz 16:00 interesenti aicināti nākt uz LIAA Madonas biznesa inkubatoru, kur varēs tikties ar organizācijām un institūcijām, kuras piedāvā finansējuma piesaistes iespējas uzņēmējdarbībai. Dienas noslēgumā ar prezentācijām uzstāsies LIAA Klientu apkalpošanas nodaļa un SIA “Modul3“ – “Crovd Funding” un investīciju piesaistes iespējas.

Otrdien, 8. septembrī, no plkst. 13:00 līdz 16:30 runāsim par tēmu “Informācijas tehnoloģijas”, paredzētas gan lekcijas klātienē, gan “online”, bet dienas noslēgumā uzzināsim par ikdienā izmantojamiem un praktiskiem IT rīkiem, kas var palīdzēt kā maziem, tā lieliem uzņēmējiem.

Trešdiena, 9. septembris, veltīts tēmai “Pārtikas ražošana”. No plkst. 13:00 līdz 17:00 uzstāsies trīs lektori, kas runās par inovācijām pārtikas nozarē. Sākumā par pārtikas produktu inovācijām un sabiedrības patēriņa tendencēm, dienas gaitā par iepakojumu tendencēm un inovācijām, kā arī par to, kā mūsdienās visefektīvāk strādā pārtikas produktu reklāma un mārketings.

Ceturtdiena, 10. septembris, būs viena no jaudīgākajām nedēļas dienām, jo veltīta tēmai “Kokapstrāde un kokrūpniecība”. Šajā dienā varēs tikties ar lektoriem no Latvijas Kokrūpniecības Federācijas, A/s “Latvijas Valsts meži” un Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūta “MEKA”. Bet diena noslēgsies ar diskusiju, ko moderēs Linda Grīnberga SIA “Latvāņi”.

Piektdien, 11. septembrī, no plkst. 10:00 līdz 17:00 runāsim par tēmu “Tūrisms un viesmīlība”. Uzstāsies gan tūrisma organizāciju pārstāvji, tai skaitā LIAA Tūrisma departamenta vadītāja Inese Šīrava, gan Latvijā labi zināmi tūrisma objektu vadītāji –“Pazust Latgalē” mājas, interaktīvs muzejs – “Šmakovkas muzejs” un atpūtas parks “AB Parks”.

Reģistrēties dalībai Madonas Biznesa nedēļas pasākumiem iespējams šeit.

Savukārt sestdien, 12. septembrī. tiksimies tradicionālajā pasākumā “Uzņēmēju parāde”, kas ir lielākā uzņēmēju izstāde un uzņēmēju tīklošanās pasākums reģionā.

 

Madonas biznesa inkubators