Ingas Marševskas izstāde Gostiņu bibliotēkā

Publicēts: 
15.07.2020 - 09:15

Spītējot vīrusiem un valstī noteiktajiem ierobežojumiem, radošā dzīve, vaļasprieki un iemīļotās nodarbes netiek aizmirstas. Atsākas arī Gostiņu bibliotēkā jau ierastā izstāžu prakse. Šoreiz darbi no Sērenes puses.

Kā uzzinām no šī gada februāra laikraksta “Staburags”, sēreniete Inga Marševska ar rokdarbiem sākusi nodarboties pirms daudziem gadiem, un šajā laikā ir četras lietas, kurām viņa pievērsusies — eņģeļu tamborēšanai, kreļļu darināšanai, mauču jeb pērļotu uzroču adīšanai, un tagad top arī pītas tautiskās jostas. Jostas jau bijušas apskatāmas Sērenē, Jaunjelgavā, Secē un Staburaga pagasta izstāžu zālē. 2020. gads, nenoliedzami, ir Ingas Marševskas gads, jo viņas veidotie darbi ar prieku un atzinību tiek rādīti arvien tālākos apvidos.

Gostiņu bibliotēkā izstādi iespējams aplūkot no 14. jūlija līdz 10. augustam bibliotēkas darba laikā.

Gostiņu bibliotēkas vadītāja Daina Vikle