Izdod Aldonas Cinītes grāmatu ar Pļaviņu Mākslas skolas audzēkņu ilustrācijām

Publicēts: 
11.04.2018 - 13:30

Pļaviņu novada rakstniece Aldona Cinīte izdevusi jaunu grāmatu “Viņa augstība grāfs Dižķirbis”, kurai ilustrācijas zīmējuši deviņi Pļaviņu Mākslas skolas audzēkņi. Grāmata iznākusi ar Pļaviņu novada domes finansiālu atbalstu, jo projekts apstiprināts konkursā ar devīzi "Lai izskan Pļaviņu vārds Latvijā!". "Viņa augstība grāfs Dižķirbis" ir pasaka bērniem, kas stāsta ne vien par kāda ķirbja piedzīvojiem, bet arī par aktuālu problēmu visā Latvijā - par vecākiem, kuri dažādu iemeslu dēļ ir spiesti strādāt ārzemēs, bet bērni tikmēr paliek vecvecāku ziņā.

Atzīmējot grāmatas iznākšanu, 10. aprīlī Mākslas skolā tikās grāmatas autore Aldona Cinīte, bērnu bibliotēkas vadītāja Gunta Grandāne, jaunie ilustratori un viņu pedagogi. Katrs audzēknis vienu grāmatas eksemplāru saņēmis dāvanā, kopīgs eksemplārs kā pateicība par sadarbību pasniegts arī Mākslas skolas pedagogiem.

Bērnu bibliotēkas vadītāja Gunta Grandāne