Izdotas un pieejamas Pļaviņu novada tūrisma kartes 2017/2018

Publicēts: 
06.09.2017 - 22:00

Pļaviņu novada tūrisma informācijas centrs aktualizējis tūrisma materiālu „Pļaviņu novada tūrisma karte” latviešukrievu un angļu valodā. Kartes pieejamas gan kā bukleti, gan PDF faili lejupielādei.  

Šī gada tūrisma objekta jaunumi – Gostiņu kultūrvēsturiskais parks, Odzienas internāts un „Mežezera stāsts”, kā arī brīvdabas skvoša laukums. 

Bukleti pieejami tūrisma centrā, Daugavas ielā 49, kā arī tiks izvietoti lielākajos Pļaviņu novada tūrisma objektos - „Latvju Spīķerī”, „Odzienas muižā”, alus darītavā „BURSH” u.c.. Kartēs iekļauta informācija par apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām, naktsmītnēm un ēdināšanas pakalpojumiem, kā arī noderīga kontaktinformācija. Tūrisma kartes tiks prezentētas gan IV Latvijas tūrisma informācijas tirgū, gan starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2018”, gan Pārnovadu uzņēmēju dienās Aizkrauklē un reģionu uzņēmēju dienās, kā arī izstādēs, gadatirgos, pasākumos un tiks izvietotas tūrisma informācijas centros visā Latvijā.

Pļaviņu novada tūrisma kartes vāku rotā Andreja Severetņikova glezna „Raiņa iela”, kas tapusi Pļaviņās, Sēlijas mākslinieku plenēra laikā.

Līva Kotina, Pļaviņu novada tūrisma informācijas centra vadītāja