Izdoti tūrisma bukleti par Vidusdaugavas reģionu un Odzienas skolu

Publicēts: 
31.01.2018 - 13:30

Izdots jauns buklets tūristiem par iespējām savu brīvo laiku pavadīt Vidusdaugavas reģionā, pieejams gan drukātā veidā, gan kā PDF faili lejupielādei - Vidusdaugavas reģiona tūrisma kartes 2018  latviešukrievu un angļu valodās. Kartes tapušas, sadarbojoties Pļaviņu novada TIC ar Kokneses, Skrīveru un Aizkraukles novadu tūrisma speciālistiem. Kartēs apkopota informācija par apskates vietām, naktsmītnēm, aktīvo tūrismu.

Tāpat arī Pļaviņu novada tūrisma informācijas centrā izveidots un izdots tūrisma materiāls „Odzienas skola- vieta jūsu pasākumiem”. Arī tas pieejams gan drukātā veidā, gan elektroniski: šeit un šeit. Bukletā iekļauta informācija par Odzienas sporta un kultūras halles izmantošanas iespējām kultūras un sporta pasākumiem, nometnēm, semināriem u.c. ar nakšņošanas piedāvājumu skolas internātā.

Bukleti pieejami tūrisma centrā Daugavas ielā 49, kā arī tiks izvietoti lielākajos Pļaviņu novada tūrisma objektos, Pļaviņu novada domē u.c. Tūrisma kartes tiks prezentētas gan starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2018”, gan V Latvijas tūrisma informācijas tirgū, Pārnovadu uzņēmēju dienās Aizkrauklē, uzņēmēju dienās reģionos u.c. izstādēs, gadatirogs, pasākumos, kā arī būs pieejamas tūrisma informācijas centros visā Latvijā. 

Līva Kotina, Pļaviņu novada tūrisma informācijas centra vadītāja