Izdots Pļaviņu novada 2021. gada kalendārs

Publicēts: 
28.12.2020 - 11:30

2021. gada novada kalendārs aicina pastaigā pa populārām un mazāk iecienītām vietām Pļaviņu novadā. Tā ir tikai neliela daļa no tā, ko mums piedāvā Pļaviņas un apkārtējie pagasti. Novada pastāvēšanas laikā dažas ainavas ir mainījušās un papildinātas, dažas  gaida savu pārmaiņu laiku. Kalendāru rotā gadu gaitā Pļaviņu novadā un Pļaviņu pilsētā tapušās fotogrāfijas -  gan fotokonkursa „Mans Pļaviņu novads”, gan realizēto projektu, gan iedzīvotāju un pašvaldības publicitātes foto.    

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid – 19 ierobežošanai un noteiktos ierobežojumus tirdzniecībai klātienē, kalendārus savā īpašumā iespējams iegūt iepriekš piesakot rēķinu par kalendāra iegādi, rakstot uz e-pastu turisma.info.centrs@plavinas.lv. E – pastā lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona numuru saziņai. Pieteikto rēķinu saņemsiet savā e – pastā. Lai Pļaviņu novada dome pēc iespējas ātrāk saņemtu informāciju par veikto rēķina apmaksu, lūdzam uz e-pastu turisma.info.centrs@plavinas.lv nosūtīt maksājuma uzdevumu. Pēc rēķina apmaksas e - pastā saņemsiet paziņojumu ar lūgumu ierasties Pļaviņu novada domes klientu apkalpošanas centrā, Dzelzceļa ielā 11, Pļaviņās.

Kalendāra cena – 3,50 EUR.

Sīkākai informācijai lūdzam zvanīt uz tālruņa Nr. 22000981.

 

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļa