Izlaidumu laiks novada pirmsskolas izglītības iestādēs

Publicēts: 
06.06.2018 - 14:15

Maija beigas, jūnija sākums pirmsskolas izglītības iestādēs ir īpašs. Smaržīgo meiju un krāšņo ziedu aromāts liecina par izlaiduma laiku bērnudārzos.

Mūsu novada PII ”Bērziņš “ izlaidums nosvinēts jau 25. maijā, PII “Rūķītis”- 30. maijā, PII “Zīļuks”- 31. maijā, PII “Jumītis” – 1. jūnijā. Par godu mazajiem absolventiem šajās dienās bija burvīgs un saulains laiks. Patīkami, ka  tikpat starojoši bija arī topošie skolēni, kopā - 41. Viņi kopā ar skolotājām vecākus un viesus patīkami pārsteidza ar interesantiem priekšnesumiem. Nākamie skolēni skatītājiem lika noraust gan prieka, gan aizkustinājuma asaras.

Paldies skolotājām par paveikto bērnu sagatavošanā skolai! Paldies vecākiem par atsaucību un sadarbību!

Topošie pirmklasnieki! Lai jauka, piedzīvojumiem bagāta vasara, kas iedvesmos gūt arvien jaunas un jaunas zināšanas skolā!

Foto: izlaidums PII “Bērziņš” un PII “Jumītis”.

A. Čepule