Izlaidumu laiks novada pirmsskolas izglītības iestādēs

Publicēts: 
04.06.2019 - 09:30

Maija pēdējā nedēļa, kad gaisā jau jūtama vasaras reibinošā smarža, novada pirmsskolas izglītības iestādēs aizvadīta svētku noskaņās. Visi bija patīkama satraukuma pārņemti, jo pienācis izlaidumu laiks.

Pirms izlaiduma pasākumiem pirmsskolas izglītības iestādēs pārējo grupu bērni nākamajiem skolēniem novēlēja veiksmīgas skolas gaitas un sveica viņus ar dāvanām un krāsainiem apsveikumiem.

Nemanāmi pienāca svētku diena - izlaidums. Novada pirmsskolas izglītības iestādēs, sagaidot svinīgus, mazliet satrauktus, bet laimīgus izlaiduma bērnus, vecāku un skolotāju acīs pamanāms saviļņojums, smaids un arī kāda prieka asara. Priekšnesumu laikā izlaiduma svinībās nākamie skolēni, parādot savas mākslinieciskās spējas un prasmes, iegūtās zināšanas, uzstājās pārliecinoši un apstiprināja to, ka ir gatavi doties skolas gaitās.

Bērnudārzu absolventi, lai jums krāsaina, saulaina vasara un interesants pirmais skolas gadiņš!

Paldies skolotājām par radošo un neatlaidīgo darbu, mācot un audzinot nākamos pirmklasniekus!

Vecāku atsaucība gan vārdos, gan darbos jūtama vai ik dienu, arī izlaidumā. “Zīļuka” bērnu vecāki sarūpēja jauku dāvanu, ierīkojot ziedu dobi bērnudārza laukumā, “Jumītī”, pateicoties grupas “Magonīte” bērnu vecākiem, grupas laukumu tagad greznos koka atpūtas sols, “Bērziņa” izlaiduma grupas bērnu vecāki katru grupiņu, kurā mācījušies absolventi, iepriecināja ar dāvanu karti. Paldies vecākiem par pateicību, sadarbību un atbalstu vairāku gadu garumā!

 

Informāciju apkopoja

A. Čepule,

PII metodiķe