Izskanējis dziedošo un muzicējošo ģimeņu koncerts

Publicēts: 
03.04.2019 - 13:15

Muzicēšana korī vai ansamblī ir populāra aktivitāte gan skolā, gan ārpus tās. Veikts pētījums, kura rezultātos atklāts, ka cilvēki tādā veidā muzicējot sasinhronizējas cits ar citu un tiek radīta kopības sajūta. Šādas aktivitātes palielina piederību grupai, un cilvēki izjūt ciešu saikni cits ar citu. Arī kopīga mūzikas radīšana satuvina cilvēkus.

Šāda kopības sajūtas radīšana Pļaviņu Mūzikas skolā notika jau otro reizi. 29. martā mājīgajā, improvizētajā skolas “ģimenes viesistabā” pulcējās astoņas Pļaviņu Mūzikas skolas audzēkņu un viena skolotāju ģimene, lai muzicējot gūtu un dāvātu prieku citiem.

Jau otro gadu aicinājumam muzicēt ar ģimeni atsaucās  Roberta un Martas Maču ģimene, Selīnas Kudiņas, Keitas Kristiānas Brūniņas, Alitas un Loretas Paļugu, Sofijas Birkānes un Renātes Jankunas ģimenes. Atsaucīga bija arī līdz šim skaitliski kuplākā Lindenbergu ģimene. Pirmā uzstāšanās bija Luīzes Teterovskas un Viviānas Jaudzemas ģimenēm.

Šogad kuplajam dalībnieku pulkam pievienojās arī skolotāju ģimenīte. Paldies visiem dalībniekiem, un uz tikšanos nākamgad!

 

Iveta Bērziņa,

kora klases skolotāja