Izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai” Pļaviņās

Publicēts: 
16.03.2018 - 09:15

15. martā Pļaviņu novada kultūras centrā atklāta Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības ceļojošā izstāde “Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai”. Atklāšanas pasākumā klātesošos uzrunāja Klintaines pagasta bibliotēkas vadītāja Alita Kluša, LNB Atbalsta biedrības direktore Karina Pētersone, Pļaviņu novada domes priekšsēdētājs Aigars Lukss.

Izstāde Pļaviņu novada kultūras centrā būs skatāma līdz 8. aprīlim. Pēc tam tā turpinās savu ceļojumu pa Latviju un tiks atklāta Gulbenē.

“Bibliotēkas, kas palīdzēja izaugt Latvijai” atspoguļoti stāsti par 12 Latvijas publiskajām bibliotēkām, kurām ir simboliska nozīme Latvijas tapšanā par valsti, izceļot to bagāto vēsturi un dibināšanā iesaistītās personības. Viena no divpadsmit planšetēm veltīta arī Pļaviņu novada Klintaines pagasta bibliotēkas vēsturei.

 

Sanita Kitajeva, sabiedrisko attiecību speciāliste