Izstāde - Linarda Skudras akvareļi

Publicēts: 
11.02.2020 - 10:45

Pļaviņas – tā ir vieta, kur savu mūža rakstu ierakstīt. Kādam šis mūža raksts ir rāmāks, blāvāks, īsāks, kādam spilgts, spēcīgs, izteiksmīgs un ilgi paliekošs. Tieši tāds mūžaraksts ir mūsu novada mākslas dārgakmenim – Linardam Skudram. Linards izaudzis kopā ar Pļaviņu pilsētu, savā būtībā daudzšķautņains, smalks un bezgala jūtīgs. Februāra sākumā iezīmējis sava mūža 90. gadskārtu, joprojām aktīvs un sabiedrisks. Pagājušā gada martā Pļaviņu novada kultūras centra Mazajā zālē tika atklāta Linarda eļļas gleznu izstāde, bet šogad Linarda interpretācijā skatāmi akvareļi. Šoreiz tika atlasīti retāk izstādēs izliktie darbi, kuros atspoguļojas dažādas tēmas – klusā daba, ainavas, ziedu kompozīcijas, sabiedriskā dzīve un abstrakcijas.

Uz izstādes atklāšanu bija ieradusies mākslinieka kuplā ģimene, draugi, līdzgaitnieki un pļaviņieši, kam tuva glezniecība. Ar muzikālu sveicienu Linardu Skudru jubilejā sveica kultūras centra dziedošais duets – Astrīda un Aiva, kā arī visi klātesošie vēlēja māksliniekam stipru veselību.

Izstāde apskatāma Pļaviņu novada kultūras centra Mazajā zālē līdz 28.februārim kultūras centra darba laikā.

 

Pļaviņu novada kultūras centrs