Janvāra meistarklase kuplajam mūsdienu deju dejotāju skaitam

Publicēts: 
12.01.2018 - 18:00

Mūsdienu deja ir sporta veids, ar kuru brīvajā laikā intensīvi nodarbojas Pļaviņu novada 48 skolēni.

Jaunais gads Pļaviņu novada mūsdienu deju grupām Children grupai „Shiny CRYSTAL” un Junior grupai „CRYSTAL” ir iesācies ar uzrāvienu. Šogad dejotājiem jau ir notikuši vairāki treniņi. Papildus tiem - divu dienu meistarklases nodarbības kopā ar Edgaru Kozuliņu no Rīgas deju studijas „THE OTHERS 2.0”. Mūsdienu dejotāji 8. un 10. janvārī ļoti aktīvi un aizrautīgi piedalījās kārtējā meistarklasē.

Meistarklašu mērķis ir sniegt visiem dejotājiem jaunas zināšanas, pieredzi, iemaņas gan dejā, gan skatuves kustību jomā. Tā ir liela priekšrocība - gūt citu horeogrāfu pieredzi un izmēģināt visdažādākos deju stilus: Children grupai Vogue - Show dance ar jazz funk elementiem un Junior dejotājiem - Vogue un Waacking.  Katrai grupai bija piedāvāta konkrēto stilu horeogrāfija un tika mācītas deju kombinācijas. Nodarbības bija ļoti aktīvas un no bērniem prasīja lielu enerģiju un spēku, jo dejā tiek nodarbināts gan prāts, gan viss ķermenis. Bija karsti!

Kopā ar mums meistarklasē piedalījās arī meitene no Vācijas Emi - Celīn, kura pašlaik dzīvo vienā no Pļaviņu ģimenēm, un arī viņai bija iespēja pārbaudīt savas spējas dejā. Viņai izdevās!

Esmu lepna par mūsu dejotājiem - bērniem un jauniešiem, par viņu aizrautību mūsdienu dejā un prieku piedalīties meistarklasēs. Liels paldies vecākiem par atbalstu!

Paldies Edgaram par doto iespēju dejotājiem izmēģināt arī citus deju stilus. Edgars ir kā piemērs mūsu Pļaviņu jauniešiem, jo viņš ir jauniešu vecumā un dalās ar savu deju pieredzi, visā Latvijā vadot deju meistarklases!

Aizrautība, pacietība, centība, mērķtiecība – tas ir galvenais, lai sasniegtu savus mērķus un sapņus!

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/deju-grupa-cristal/nggallery/deju-grupa-cristal/...

Tatjana Zagorska