Janvāris bērnu bibliotēkā

Publicēts: 
04.02.2019 - 08:45

Jau mēnesis Jaunajā gadā paskrējis. Paldies visiem bērniem un vecākiem, kas nenobijās no sniegiem un saliem un apmeklēja mūsu bibliotēku gan lasot grāmatas, gan darbojoties pasākumos. Un visi kopā darbojušies esam gana ražīgi!

Janvāra sākums, kā arvien, aizritēja apkopojot iepriekšējā darba cēliena rezultātus un rakstot atskaites, kā arī pabeidzot skolas brīvlaikā iesāktos literāros lasījumus, kas pulcēja lielākus un mazākus klausītājus.

Šajā mēnesī noslēdzās projekts “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija”. Visi tā dalībnieki izlasīja 6 vecumam piemērotas grāmatas, novērtēja tās, aizpildīja anketas un saņēma balviņu no projekta vadības – 3 vienā, lineālu, leņķmēru un lupu. Taču turpinām darbu projektā “Mūsu mazā bibliotēka” un gatavojamies piepildīt jaunas ieceres.

Katru nedēļu turpinās gan dambretes nodarbības iesācējiem, gan dažādu dekoru, gleznojumu un citu košumu gatavošana klubiņā ar mākslas ievirzi “Sprīdītis”. Dambreti sevišķi iecienījuši pirmsskolnieki, tomēr katru reizi tiem pievienojas arī  lielāki bērni un jaunieši. Tā katru trešdienas pēcpusdienu notiek spēles, sacenšanās, uzdevumu risināšana un prāta asināšana savienībā ar prieku un jautrību. Varbūt tieši prieks bija tas, kas mazajiem bērnudārzniekiem palīdzēja ar labiem rezultātiem startēt arī dambretes turnīrā? Taču arī mākslas nodarbībās prieks ir parasts viesis un zīmējot, gleznojot, filcējot vai dekorējot bieži skan smiekli un raitas valodas.

Par prieku runājot, šajā mēnesī pie mums notika spēļu un rotaļu pēcpusdiena. Visiem, protams, patīk spēle Garie deguni. Tajā smiešanās arvien sasniedz vispārāko pakāpi. Taču mēs arī sacentāmies uzmanībā un veiklībā, šokolādes ēšanā un veiksmē pie tās tikt, un centāmies nesmieties paši, tikai smīdināt citus nopietnajā spēlē, kur par jautrajiem izteikumiem ne pasmaidīt nedrīkstēja, citādi uzreiz jādod ķīla.

Cerot, ka viss gads būs tikpat pozitīvs kā tā pirmais mēnesis mēs, bērnu bibliotēkas darbinieku kolektīvs, aicinām visus pie mums gan lasīt, gan mācīties, gan priecāties!

 

Antra Galiņa, bibliotekāre