Jauktais ansamblis "Krustpilieši" Klintainē

Publicēts: 
15.11.2015 - 19:00
Izmaiņas veiktas: 
17.11.2015 - 16:00

14. novembrī Klintaines pagasta Tradīciju zālē notika Latvijas valsts dzimšanas dienai veltīts pasākums. Klātesošos uzrunāja Klintaines pagasta pārvaldes vadītāja, ar klusuma brīdi pieminējām Francijas galvaspilsētā Parīzē notikušā terora akta upurus. Muzikālu priekšnesumu klintainiešiem svētkos sniedza viesi no kaimiņu pagasta – Krustpils pagasta jauktais vokālais ansamblis “Krustpilieši”. Paldies par pozitīvajām emocijām! Paldies Pļaviņu novada ģimnāzijas skatuves runas pulciņa dalībniecei Zanei Čipānei un viņas skolotājai Silgai Stučkai par pasākuma vadīšanu!

Pasākums noslēdzās ar kopīgu dzimšanas dienas tortes baudīšanu un sirsnīgām sarunām. Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!

 

K. Ginaite, Klintaines pagasta kultūras darba organizatore