Jaunais gads „Pepijā” ieskandināts janvāra sākumā

Publicēts: 
09.01.2018 - 08:30

Jaunais gads ir sagaidīts, un ir iestājies 2018. gads. Sociālajos tīklos un laikrakstos var lasīt dažādus ierakstus, vēstījumus un pareģojumus no dažādiem avotiem par to, kāds nu katram būs šis gads. Gribi tici, gribi netici!

Centrs „Pepija” 5. janvārī aicināja  visus uz šī gada pirmo pasākumu – Jaunā gada ieskandināšanu  „Draudzīgais dzeltenā Suņa gads 2018”. Pasākumā kopā ar bērniem tika izspēlētas daudzas spēles – aktīvas, radošas, smieklīgas, nopietnas un garšīgas. Kopā mums izdevās draudzīga un aizraujoša pēcpusdiena!

 

Centra "Pepija" vēstījums ikvienam 2018. gadā

Atnākot uz centru „Pepija” ar mērķi pavadīt aizraujoši savu brīvo laiku, Tu saņemsi – draudzīgu atmosfēru, labus draugus, aizraujošas spēles, sacensības, jautrus pasākumus, pārgājienus, velobraucienus, ekskursijas, filmu vakarus, radošās darbnīcas utt., bet tas viss ir atkarīgs no paša. Gribi tici, gribi netici!

Tāpēc centra „Pepija” komanda sev un visiem bērniem un viņu ģimenēm novēl:

Lai Jaunajā gadā visas dienas
Kā zelta vārpas pilnas līkst.
Lai netrūkst spēka darbus darīt,
Un domu briedums neapsīkst.

Visas bildes no pasākuma var apskatīt ŠEIT

Tatjana Zagorska