Jauniešu deju kolektīvs “Daugaviņa” atgriezies no folkloras festivāla Čehijā

Publicēts: 
30.08.2019 - 10:30

No 11. līdz 17. augustam Pļaviņu novada kultūras centra jauniešu deju kolektīvs „Daugaviņa” (vadītāja Ineta Reitere) piedalījās XXII Internacionālajā folkloras festivālā “Folklore Without Boundaries Ostrava 2019” Čehijā.

Festivālā piedalījās deju grupas no Čehijas, Slovākijas, Slovēnijas un Ekvadoras.  Deju kolektīvs festivāla norises laikā sniedza deviņas koncenrtprogrammas, to skaitā vienu Ostravas veco ļaužu pansionātā Slunečnice, un vienu – Rehabilitācijas centrā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām Sluničko.

Pļaviņu novada pašvaldība tika pārstāvēta un prezentēta Ostravas pilsētas un rajonu pašvaldību rīkotajās pieņemšanās – Ostravas pilsētas, Ostrava Marianske Hory rajona, Ostravas Porubas rajona, Moravska Ostrava un Privoz rajonu pašvaldībās. Norises laikā notika divi parādes gājieni Ostravas pilsētā un viens nacionālais vakars, kurās mūsu delegācija pārstāvēja Latviju – iepazīstināja ar latviešu tautas tērpiem, tradīcijām un folkloras rotaļām.

Astrīda Davidova,
Pļaviņu novada kultūras centra direktore