Jaunizveidotais “Dancing Crystal” TRIO iegūst GRAND PRIX

Publicēts: 
22.05.2020 - 10:45

16. maijā deju studijas “Dancing Crystal” jaunizveidotais meiteņu TRIO “TWO THIRDS” Ramona un Rebeka Ivanovas un Adele Bērziņa piedalījās Jauno izpildītāju attālinātājā Starptautiskajā konkursā „Trīs zvaigznes”, kurš Latvijā norisinājās jau trešo reizi kategorijās: horeogrāfija, vokāls un instrumentālā mūzika. Saistībā ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, šogad konkurss norisinājās attālināti – dalībnieki iesūtīja un žūrija vērtēja priekšnesumus video formātā.

Dejotājas cītīgi gatavojās konkursam, līdz mēģinājumu procesu pārtrauca valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Tomēr tas neliedza TRIO piedalīties konkursā, iesūtot jau mēģinājumu procesā uzņemtu video.

Vairāk informācijas lasi Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra "Pepija" vadītājas Tatjanas Zagorskas sagatavotajā informācijā Pļaviņu novada struktūrvienības mājas lapā:

Foto no 2019. gada arhīva.