Jauno skvošistu treniņu vadīja septiņkārtēja Latvijas čempione

Publicēts: 
01.09.2016 - 14:45

Lai sekmētu sportisko izaugsmi un startus Latvijas un Baltijas junioru sacensībās, sporta biedrība “Juči” augusta mēneša pēdējā nedēļā organizēja speciālos fiziskās sagatavotības un skvoša tehniskās pilnveidošanas nodarbības skvoša pulciņa dalībniekiem. Ar novada domes finansiālu atbalstu mūsu jaunie skvošisti piedalījās Latvijas skvoša federācijas rīkotajās junioru koptreniņa nodarbībās Ķekavā. 31. augustā Pļaviņās ieradās septiņkārtējā Latvijas čempione skvošā Ineta Mackeviča. Novada juniori viņas vadībā veica ļoti noderīgu treniņa nodarbību un saņēma profesionālas konsultācijas. Tā kā tieši todien Pļaviņās atradās arī mūsu valsts skvoša otrā rakete Liene Rieba, tad novada skvošistiem radās papildus iespēja vērot, kā kvalitatīvi jāveic iesildīšanās process un klātienē redzēt valsts vadošo skvošistu izpildījumā viņu savstarpējā treniņa spēli.

Jāpiebilst, ka Ineta Mackeviča ir vienīgā Latvijas sportiste, kura startē Pasaules federācijas reitinga turnīros un pasaules reitingā nesen bija 111. vietā, šobrīd jau 95. vietā.

Jauno skvošistu vārdā liels paldies Pļaviņu novada domei un Latvijas skvoša federācijas vadībai par atbalstu jauno sportistu izaugsmē.

 

P. Kalniņš, Skvoša pulciņa vadītājs