Jēkabpilī atklāj Pļaviņu Mākslas skolas 2018. gada absolventu darbu izstādi

Publicēts: 
05.12.2018 - 13:00

Pļaviņu Mākslas skolas kolektīvam ir izveidojusies ilggadēja sadarbība ar Jēkabpils Tautas namu, kurš katra gada nogalē Baltajā zālē viesmīlīgi uzņem mūsu skolas jaunos māksliniekus. Arī šogad,  4. decembrī,  notika Pļaviņu Mākslas skolas 2018. gada 9 absolventu – Anda Daugavieša, Eirika Kalnriekstiņa, Sintijas Karabanovas, Martas Langenfeldes, Sabīnes Lasmanes, Elīzas Luksas, Beātes Skrabutenas, Rutas Svikliņas un Anželikas Žukovas  mācību programmas noslēguma un citu radošo darbu izstādes “Brīnumi notiek” atklāšana.

Absolventu darbi parāda, cik dažādi mēs varam būt, cik daudz domu un interešu mums mēdz būt. Audzēkņu noslēgumu darbi ir emocionālā komunikācija starp darba autoru un skatītāju. Tā ir valoda, kurā mākslinieki tēlu veidā izsaka savas intereses, aizraušanās, izjūtas, pārdzīvojumus un viedokli par apkārtējo pasauli. Izstāde ir jauno mākslinieku rotaļa ar radošajiem paņēmieniem - krāsu, līniju, koku un mālu.

Izstādes atklāšanu kuplināja audzēkņi, vecāki, viesi no Jēkabpils Mākslas skolas - direktors Ziedonis Bārbals ar  audzēkņiem un Pļaviņu novada domes  deputāts Mārtiņš Daģis, kas atzinīgi novērtēja skolas kolektīva darbu un jauno mākslinieku  interesantās, daudzveidīgās idejas. Izstādes apmeklētājus ar ģitāras spēles improvizāciju sveica pļaviņietis Andris Vērdinš. Izstādē satikās vizuālie tēli un mūzikas skaņas, kas apliecināja abu mākslu mijiedarbību, radot harmonisku atmosfēru.

Mēs, Pļaviņu Mākslas skolas kolektīvs, priecājamies, ka varam savu radošo darbu parādīt arī Jēkabpils novadā, nesot tālāk mūsu skolas vārdu - ārpus Pļaviņu novada.

Izstāde būs skatāma no 4. decembra – 31. decembrim Jēkabpils Tautas nama Baltajā zālē bez ieejas maksas:

darba dienās no plkst. 10.00 – 18.00,

sestdienās  no plkst. 10.00 – 14.00.

 

Papildus informācija pa tālruni direktorei – 29207313; direktores vietniecei izglītības jomā  - 28354234

Iveta Ušacka, Pļaviņu Mākslas skolas direktore