JIC “Ideja” atklāj “Jauniešu galvaspilsētu 2019”

Publicēts: 
15.03.2019 - 09:30

8. martā Jauniešu iniciatīvu centra “Ideja” jaunieši devās uz Izglītības un zinātnes ministrijas rīkoto jauniešu konkursu “Jauniešu galvaspilsēta 2019”, kas tiek rīkots kopš 2016. gada. Šogad par svarīgāko Latvijas jaunatnes politikas un jauniešu aktivitāšu epicentru kļuva Olaines-Ikšķiles pašvaldību apvienojums.

Uz “Jauniešu galvaspilsētas 2019” svinīgo atklāšanas ceremoniju “Zvaigžņu stunda” Jaunolaines kultūras centrā tika aicināti jauniešu centri, jauniešu domju un citu aktīvu jauniešu organizāciju pārstāvji, starp kuriem bija arī 18 mūsu novada jaunieši. Pasākuma pirmajā daļā jauniešiem tika piedāvāta lekcija jaunatnes darbinieku iedvesmai un jauniešu komandu saliedētības piedzīvojuma. Otrajā daļā improvizators Artūrs Jenots iesaistīja jauniešus sarunu šovā, improvizācijas teātrī, konkursos un dažādos izaicinājumos. Tāpat jauniešiem bija iespēja demonstrēt savus talantus un meistarību konkursā “Tava zvaigžņu piecminūte”. Izņemot sadraudzības un talantu pārbaudes aktivitātes, jaunieši apzināja aktuālo informāciju  par iespējām jauniešiem Latvijā. Vakara noslēgumā jauniešus priecēja populārais multimākslinieks Ansis.

Lielākais Pļaviņu jauniešu ieguvums ir jauni draugi, domubiedri un idejas, kuras var pārņemt, lai uzlabotu savu un citu cilvēku ikdienas dzīvi, paplašinot redzesloku un orientējoties uz turpmāko sadarbību starp novadiem!

Informāciju sagatavoja:

JIC “Ideja” vadītājs

Sergejs Nikaļuks